Eca Citius Ve Calora Premix Kombi Arasındaki Benzerlikler Ve Farklılıklar

Eca Citius Ve Calora Premix Kombi Arasındaki Benzerlikler Ve Farklılıklar Nelerdir ?

Eca Citius ve E.c.a. Calora premix kombiler ısıtma, performans, verimlilik, görüntü ve boyutları bakımından birbirleri ile hemen hemen aynıdır diyebiliriz. İki kombi arasında kombi fiyatları, kombilerin çalışma sesi (desibel ) ve kombilerin içinde kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Aşağıda iki kombi arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları maddeler halinde anlatmaya çalışacağım.

Eca Citius ve Calora Premix Yoğuşmalı Kombilerin Benzerlikleri

Isıtma Güçleri

Eca citius Premix yoğuşmalı kombi 24kw ve 28kw olarak iki farklı güçte üretilmektedir. Eca Calora premix kombi ise tek model 24kw olarak üretilmektedir. 24kw gücünde Eca Citius ve Eca Calora premix yoğuşmalı kombiden aynı ısıyı alırsınız. İki kombi de 150 metrekareye kadar olan dairelerin ısıtmasında kullanılabilir.

Performans Ve Verimlilikleri

E.c.a. Citius ve Calora Premix tam yoğuşmalı kombidir. İki kombinin de verimlilikleri %107,5 dir. Yani aynı tasarruf seviyesine sahiptirler.

Boyutlar Ve Görünümleri

İki kombide aynı boyutlara sahiptir. Yükseklik 678mm * eni 410mm * derinliği 288 mm ile oldukça küçük boyutlara sahiptirler. Citius kombinin ekranı beyazdır Calora Premix kombininki ise siyahtır. Kombi kullanım tuşları sıcaklık arttırma azaltma, reset, mode tuşları birebir aynıdır.

Eca Citius ve Calora Premix Yoğuşmalı Kombiler Arasındaki Farklılıklar

Kombi Fiyatları

Eca Calora premix yoğuşmalı kombi E.c.a. Citius Premix Kombiye göre fiyatı daha yüksektir. İki kombi arasındaki fiyat farkı ortalama 250tl – 350tl arasında olabilmektedir.

Kombi Ses Seviyeleri

İki kombide sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Eca Calora Premix çalışma ses seviyesi 49 desibeldir. Eca Citius premix çalışma ses seviyesi 52 desibeldir. Eca Calora premix daha sessiz çalışır.

Kombi İç Malzemeleri

iki kombinin içinde kullanılan malzemeler farklıdır. İki kombinin içinde brölör, anakart, gaz valfi ve blok kısımları birbirinden farklı malzemeler kullanılmıştır.

Sonuç olarak ; iki Eca Kombi de boyutları tasarrufu ve ısıtma değerleri bakımından aynıdır. Kombilerin içinde kullanılan malzemelerin farklılıklarından sebep kombi fiyatları az da olsa fark etmektedir. İki kombide Eca markasının kalitesinde ve güvencesindedir ve 3 yıl garantilidir. Buna göre iki kombi arasındaki seçimi bütçenize göre yapabilirsiniz.

Kombi Dükkanı firmamız igdaş yetkilidir. Eca Calora Premix ve E.c.a. Citius premix kombi satış ve montaj işlemlerini çok uygun fiyatlarla İstanbul içi yapabilmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Çalmaya karşı korumalı!