Müşteri Defteri

Müşteri Defteri bölümde Bize Sorun Cevaplayalım

Müşteri Defteri sayfamızda Eca Kombi, Eca kombi Montajı doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı kombi değişimi işlemleri ve daha Bir çok konuda Deneyimli teknik personelimiz sorularınızı cevaplamaya çalışacaktır.

Ayrıca Her Türlü Görüş Öneri ve tavsiyelerini bize bu sayfadan yazabilirsiniz.

Müşteri DefteriKombi Seçimi nasıl yapılmalıdır, Doğalgazda tasarruf nasıl sağlanır, Hangi kombi tercih edilmelidir, doğalgaz tesisatı nasıl yapılır?. doğalgaz faturalarını nasıl düşürebiliriz?, doğalgazda tasarruf yöntemleri ve daha bir çok soru sorabilirsiniz.

Kalorifer tesisatı nasıl yapılır?, Doğalgaz tesisatı fiyatları ne kadar tutar.? Kalorifer tesisatı fiyatları ne kadar Tutar.?

100 m2 daire için ne kadar güçte kombi kullanılır, kaç metre radyatör kullanılır, hangi marka ve model kombi kullanılmalıdır gibi sorularınızı cevaplayabiliriz.

Doğalgaz projesi, doğalgaz tadilat projesi yapılması ne kadar sürer , kaç günde gaz açma işlemi olur.

Kombi montajı, Kombi değişimi işlemleri nasıl yapılır ve ne kadar sürer? kaç gün kombisiz kalırım gibi soruları bize sorabilirsiniz.

Oda termostatı tasarruf sağlar mı? hangi oda termostatını kullanmak doğrudur? Termostatik vana mı yoksa oda termostatı mı kullanmak iyidir?

Firmamız bir çok marka bayisi olduğu için kombi çeşidi ile ilgilide bilgi verebilmektedir. Eca, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Bosch, Baymak, Airfel, Protherm markalarının ürünleri hakkında bize sorabilirsiniz.

Kombi Dükkanı firmamız İgdaş Yetkili firmadır. Doğalgaz tesisatı , doğalgaz projesi , kombi montajı, kombi değişimi , kalorifer tesisatı işlemlerinde yetkilidir. Bu hizmetimizi İstanbul içi verebilmekteyiz. Kombi satışını tüm Türkiye geneline yapabilmektedir.

 1. Abdullah reis diyor ki:

  Merhaba evim 120 metre kare evin içine petej boruları cekılmıs fakat ana kolun, hattı cekilmemıs proje cızımı, basvuru bedeli kombi petek ne kadar gider tesekur ederim

  • EcaAdmin diyor ki:

   Merhaba Abdullah bey
   120 m2 daire için ortalama 7 metre radyatör kullanılır. Sadece petek montajı ve kombi montajı yapılacak ve doğalgaz tesisatı çekilecek ortalama fiyat olarak 4500tl – 5000tl tl civarı fiyat + kombi ücreti çıkar bu iç hat için. Kombi fiyatları aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombiBina ana Kolon tesisatı fiyatı verebilmemiz için bir çok kriter gerekli ; örneğin doğalgaz kutusundan binaya olan mesafe önemli, tesisat toprak altından geçilecek mi ? , doğalgaz tesisatı yapılacak bina kaç daireli bir bina ? bu sorunların öncelikle bilinmesi gerekir.
   saygılarımızla

 2. Engin diyor ki:

  Engin
  60 metrekare evim var .9 metre petek döşenmiş vaziyette.eve doğalgaz tesisatı yaptırmak tahminen kaç TL olur.kombi için ne önerirsiniz.evin yalıtımı gayet iyi.

 3. İsmail sağlam diyor ki:

  100m2 ev tesisat sıva altı çekili 6 petek 1havlupan+mutfak doğalgaz tesisatı daire kapısında mevcut kombi yoğuşmalı veya çift yoğuşmalı olacak fiyat ne çıkar.teşekkürler.

  • EcaAdmin diyor ki:

   Merhaba İsmail Bey
   6 adet petek montajı ve havlupan montajı işlemi + Doğalgaz tesisatı + kombi montajı ortalama 3000tl den yapılabilir (petek ve kombi hariç). 100 m2 daireye 6 metre petek gidebilir. 6 metre radyatör fiyatı 300tl/metre * 6 metre = 1800tl . Kombi hariç olarak 4800tl fiyat çıkar. Tam yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı Kombi fiyatları aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 20kw ve 24kw kombi gücü sizin için yeterli olacaktır.
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   saygılar

   • Hanife diyor ki:

    Merhabalar
    100 M2 ahşap ev sıfırdan doğalgaz tesisatı …6 petek 3 havlupan 1 doğalgaz sobası olmak üzere maliyeti ne olur . teşekkür ederim…

 4. çetin batmaz diyor ki:

  merhaba son kattayım 5 metre baca boyu var dikey baca yapmak istiyorum
  E.C.A Proteus Premix 30 kw Yoğuşmalı Kombi olmayı düşünüyorum
  dikey bacanın kombi çalışmasına veya faturaya etkisi nasıl olur fark varmı

  • EcaAdmin diyor ki:

   Merhabalar, Eca Proteus Premix 10m standart baca uzatmasına izin vermektedir. Bu izin kombinin performansında sorun yaşatmayacak şekilde belirlenmiştir. Çok yakıt tüketmesinden ziyade fan daha fazla çalışacaktır. Kombi az bir miktar elektriği fazla kullanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Çalmaya karşı korumalı!