ECA Kombiler Arasındaki Farklar Nelerdir ?

ECA Kombiler Arasındaki Farklar Nelerdir ?

ECA Kombiler Arasındaki Farklar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. E.C.A. kombiler 4 farklı modelde üretimi devam etmektedir. E.C.A. da kombi olarak ; Eca Citius kombi, Eca Calora Premix Kombi, Eca Proteus Premix Kombi ve Eca Confeo Premix Kombi olarak çeşitleri vardır.  E.C.A. da yarı yoğuşmalı kombi yoktur bu 4 kombinin tümü tam yoğuşmalı kombidir. Tam yoğuşmalı Premix eşanjörlü oldukları için Tasarruf olarak en üst seviyede tasarruf yaparlar, doğalgaz sarfiyatları düşüktür yani Eca Kombi tercih eden müşterilerimizin doğalgaz faturası düşük gelmektedir.

ECA Kombiler Arasındaki Farklar

  • Eca Kombileri Fiyat Açışından kıyaslarsak; Eca Citius Premix ve Eca Calora premix en uygun fiyatlı ECA ürünleridir. Eca Proteus premix orta segment fiyattadır Eca Confeo premix En yüksek fiyatlı Eca Kombidir. Güncel Eca Kombi Fiyatları İçin Tıklayınız.
  • E.C.A. Kombileri Tasarruf Ve Performans Açısından Kıyaslarsak; 4 kombide tam yoğuşmalı kombidir. Tasarruf ve performansları hemen hemen aynıdır.
  • Güç Seçenekleri Açısından Kıyaslarsak; Eca Calora Premix ve E.c.a. Citius Premix Kombiler tek güçte üretilirler. Bu kombilerde güç olarak sadece 24kw 20.000kcal/h vardır. Yani 150m2 alana kadar olan yerlerde bu kombiler tercih edilebilir daha yüksek alan ısıtmasında bu kombileri tercih edemeyiz. Eca Proteus Premix Kombi 24kw, 28kw ,30kw ve 35 kw olmak üzere 4 farklı güce sahiptir. Eca Confeo Premix Kombi ise 24kw, 30kw ve 35kw olarak 3 farklı güçte üretilmektedir. Eca Proteus Premix ve Eca Confeo Premix Kombiler 300m2 ye kadar olan alan ısıtması için tercih edilebilirler.
  • Dayanıklılık Açısından Kıyaslarsak; Eca Calora premix ve Eca Citius Premix Kombi alüminyum eşanjörlüdür. Eca proteus Premix ve Eca Confeo Premix Kombiler çelik eşanjörlüdür. Bu sebepten Eca Proteus ve Eca Confeo Premix Kombilerin dayanıklılıkları daha iyidir diyebiliriz.
  • Boyutları Açısından Kıyaslarsak; 4 Eca Kombi Modeli ve Çeşiti de aynı boyutlara sahiptir. Diğer markalara göre oldukça küçük compact boyutlarda olan ECA Kombiler ; Yükseklik 678 * En 410 *  Derinlik 288 mm kombi ölçülerine sahiptirler.
  • Görünüm olarak ve Kullanım olarak Kıyaslarsak; Eca Confeo Premix dokunmatik ekranı ve siyah ışıklı görüntüsü ile diğer üç kombiden ayrılmaktadır. Kalorifer ve kullanım suyu sıcaklığını parmağınızı kaydırarak arttırıp azaltma yapabiliyorsunuz. Eca Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi Çok şık ve modern bir görüntüye sahiptir.

 

Eca Kombi

Kombi Dükkanı firmamız Eca Bayisidir. Eca Kombi Özellikleri ve Kombi Seçimi ile ilgili Teknik destek vermektedir. Hangi Eca Kombi sizin için ideal olacak ? evinizin metrekaresine göre, bütçenize göre, tasarruf ve performans isteğinize göre seçim ile ilgili profesyonel destek verilmektedir.

İstanbul içi Gaziosmanpaşa, Fatih, Kağıthane, Bayrampaşa, Eyüpsultan, Şişli, Beşiktaş, Esenler, Bakırköy, Sultangazi, Üsküdar ve daha bir çok ilçede Eca Kombi Montajı, Kombi Değişimi ve ECA Kombi Satışı hizmetlerini En uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

İletişim : 0212 535 00 53

whatsapp Danışma Hattı : 0549 720 47 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir