Neden Eca Kombi tercih etmeliyim?

Neden Eca Kombi Tercih Etmeliyim?

Neden Eca Kombi Avantajları Nelerdir ? Niçin E.C.A. Kombi tercih etmeliyim? , E.C.A. kombinin üstünleri , Eca kombi almanın avantajlarını hakkında bilgileri aşağıda bir kaç madde olarak açıklamaya çalıştık.

* Eca Kombi Performansı

Eca Kombiler çoğu pahalı yabancı markalı kombilerin performansından daha iyi performans sergilemektedir. Tüm ECA Kombiler tam yoğuşmalıdır. Eca Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi , Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi, Eca Citius ve ECA Confeo Premix  verimlilik olarak %107,5 verimi ile en yüksek yoğuşmalı kombi verim sınıflarından birine sahiptir. Hem fiyatı daha uygundur hemde performansı yüksektir. 

 

E.C.A.* Eca Kombi Servis Gücü 

Eca Kombi Servis Gücü En güçlü Markalarında birisidir. Eca Markasının servisleri Türkiye’nin her bölgesinde yaygın servis ağına sahiptir. Kombiniz herhangi bir sorun olsa bile yaygın servis ağı sayesinde en kısa sürede kombinize müdahale edilir. Bu sayede soğuk kış günlerinde meydana gelebilecek kombi arızalarında endişelenmenize gerek kalmaz.

 

* Eca Kombi Servis ve Yedek Parça Ücretleri 

Eca kombi servis ücretleri ve yedek parça ücretleri diğer markalara göre oldukça uygundur. Bir kombinin ömrü ortalama 15 yıldır. Kombi ömrünü düşünerek servis ve yedek parça ücretlerinin ekonomik olması kombi tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Kombileri garanti süreleri 2-3 yıldır. bu garanti süresinin bitiminden itibaren servisle ilişkiler başlar. Kombi ömrü içerisinde servise verilen ücretler önemli bir yer teşkil etmektedir. bu sebepten servis ücretleri ve yedek parça ücretleri uygun marka tercih etmek mantıklıdır. Bu markaların başında da E.c.a gelmektedir. Kombi fiyatları araştırılırken kombi servis fiyatlarını da göz önünde bulundurmak önemlidir.

E.C.A.* Eca Kombilerin Ülke Ekonomisine Desteği

Neden E.C.A kombi çünkü; Eca kombi (Emas) bir Elginkan vakıf şirketidir. Yani yaptığı kar ülke ekonomimize gelir. Yani alınan her Eca Kombi ülkemize, ülke ekonomimize destek olmaktadır. Elginkan Vakfının amacı; Kültür değerlerimizi, tarihimizde bizi büyüten örf, adet ve manevi değerlerimizi ve Türkçemizi araştırmak, araştırmaları desteklemek, korumak,yaşatmak ve tanıtmak Bilim teknoloji ve Eğitim Alanındaki faaliyetleri teşvik etmek. Ülke sanayiinin ihtiyaç duyduğu vasıflı iş gücü yetiştirilmesine ve bu suretle ülke eğitim çalışmalarına katkıda bulunmak için okullar, eğitim kurumları açmak , işletmektir.

Vakfın ülkemizde bir çok okulu , eğitim merkezi bulunmaktadır.  her yıl ihtiyaç sahibi bir çok öğrenciye burs vermektedir.

E.C.A. Kombi Çeşitleri Ve Modelleri

Eca Kombi Çeşitleri ve Modelleri nelerdir? E.C.A. Kombiler aralarında ne gibi farklar var. Eca Kombilerin bir çok alternatif güç seçeneği ve fiyatı sayesinde her eve uygun kombisi bulunmaktadır. Aşağıdaki videomuzda bunlardan bahsettik. Umarım Eca Kombi Seçimi için faydasi olur ve Videomuzu beğenirsiniz 🙂

Kombi Dükkanı firmamızdan Kampanyalı Eca Kombi ürünleri ve Eca Kombi Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Evinize uygun Eca kombi seçimi konusunda tecrübeli teknik personelimiz size destek olacaktır. Uygun fiyatlı ve performanslı en yeni Eca Yoğuşmalı Kombi ve Eca Kombi montajı fiyatlarımız için bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Çalmaya karşı korumalı!