HAKKIMIZDA

Kombi Dükkanı firması uzun yıllar doğalgaz sektöründe çalışan Makine Mühendisi Taner Özer tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa’ da kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla hep yeniliğe açık ve teknolojiyi takip eden Kombi Dükkanı; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kombi Dükkanı firması hem satış hemde taahhütçü kimliğine sahip bir firmadır. Bu sayede müşterilerimize hangi ürünün kendileri için en uygun olduğunu konusunda profesyonel destek verilebilmektedir. Bir çok markanın bayiliğini yapan Kombi Dükkanı hem sanal mağazası www.kombidukkani.com hem de gerçek dükkanımızın showroomundan satış yapmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2013 yılı içerisinde kombi showroomumuzu yaptık. Bu sayede müşterilerimiz kombileri gerçek boyutları ile görerek kombi seçimlerini yapabilmektedirler. Tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak satış yapan firmamız Taahhüt ve montaj işlemlerini ise sadece İstanbul sınırları içerisinde yapmaktadır. Kombi Dükkanı firmamız İgdaştan yetkilidir. Yetki numaramız 7004340′ dır.   Kombi Dükkanı firmamız  Eca, Demirdöküm, Vaillant, Ariston, Bosch, Baymak, Viessman, Buderus, Airfel markalarının bayiliğini yapmaktadır.

Hakkımızda yazısında bahsedilmesi gereken en önemli şey Referanstır; Bizim Referansımız Müşterimizin Memnuniyetidir. Güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmamız Müşteri Memnuniyetini %100 olarak sağlamak için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Yorumlara dokunulamayan ve performansta tamamen objektif olan Gittigidiyor ; N11 ; Hepsiburada ; Trendyol gibi platformalarda satış yapan firmamızın müşteri memnuniyeti %100 veya %100 e çok yakındır.

https://www.gittigidiyor.com/magaza/kombi-dukkani

https://www.n11.com/magaza/kombidukkani

https://www.hepsiburada.com/magaza/kombidukkani?kategori=2147483638

Ayrıca İgdaş yetkili firma olarak çalışan firmamız yüksek performansa sahiptir. Müşteri memnuniyeti, doğalgaz gaz açma performansı , doğalgaz proje performansı gibi kriterlere göre verilen tamamen Şeffaf olan Firma Performansımızın bilgisini aşağıdaki linke tıklayarak veya QR kodu ile görebilirsiniz.

https://webtesisat.igdas.com.tr/FirmaTanitim/kombi_dukkani_taner_ozer